CSGO Bedava Skin Nasıl Kazanılır?


Dünyada en çok oynanan oyunlar arasında gösterilse de CSGO farklı kıtalarda aktif olarak tercih edilmektedir. Oyunda kullanılan silah, bıçak gibi envanterlerin daha iyi görünmesi için geliştirilen skinler, görünümde farklılıklar yaratıyor.
CS: GO’da kullanılan her öğe için farklı fiyat değerlerine sahip skinler vardır. Ayrıca, Steam mağazasından veya farklı satış noktalarından oyunda kolayca kullanılabilen ücretsiz skin satın almanın alternatifleri de var.

CS:GO Bedava Skin Alma Yöntemleri

Ücretsiz CS: GO skinleri satın almanıza izin veren siteler arasında, farklı kategorilerde oyunculara hizmet veren siteler bulunmaktadır.

CS: GO Siteleri

Csgo siteleri, ücretsiz dış görünüm elde etmek için en kolay siteler olarak öne çıkıyor. Belirli promosyon kodlarının kullanımı sayesinde, küçük miktarlarda bile nakit para sağlarlar. Oyuncuların çok sayıda farklı oyun oynamasına izin vererek, miktarı artırarak ve kazancınızı cilde dönüştürerek mağaza üzerinden ticaret yapma fırsatı sunarlar.

Csgo sitelerinin listesi için tıklayın

CS: GO Bedava Kasa Açma Siteleri

Ücretsiz kasa açılmasına izin veren sitelerde promosyon kodlarının kullanılması sayesinde nakit tutarı hesaplara yansıtılır. Kasayı önceden verilmiş olan serbest bakiye kadar açmak mümkündür. Kasalardan bazı deriler çıkıyor. Bu nedenle düşük veya yüksek değeri kesin olarak belirlenemez.

Ücretsiz CS: GO skin satın alma yöntemleri arasında, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kasa açma sitesi vardır. Hellcase, CS: GO Live, Datdrop gibi belli başlı siteleri seçerek çeşitli arayüzlere ücretsiz erişmenin avantajı var.

Csgo Bedava Kasa Açma Sitelerinin Listesi için Tıklayın

Etkinlikler

Oyunda düzenlenen etkinliklere katılım durumunda kutuyu bırakarak bedava skin kazanma imkanı alternatif seçenekler arasında yer alıyor. Dünya Şampiyonaları ve özel maçlar gibi çok çeşitli etkinlikler mevcuttur. CSGO’da maçlar başlamadan önce kutunun düşeceği duyuruldu.

Canlı izlenebilen etkinlikler sayesinde, düşen kutuların anahtarla açılmasıyla farklı değerlerde ücretsiz deriler elde edebilmek fark yaratıyor.


CSGO Bedava Skin Kazanmak için Sitelere Üye Olmak Gerekli mi?

Tüm CSGO oyuncularının bir Steam hesabı vardır ve Steam bilgilerini sitelerde oturum açmak için kullanırlar. Mevcut hesapta giriş yaptıktan sonra, ücretsiz skin kazanmak için gerekli giriş işlemi yapılır.

Daha sonra belirtilen alana promosyon kodu yazılarak cilt yaptırmak için gerekli işlemler tamamlanır.

Siteler, bir Steam hesabıyla oturum açmak dışında herhangi bir ekstra kayıt işlemi gerektirmez. Kolay erişim sağlasalar da zaman kaybetmezler.

Akıllı telefonlar aracılığıyla hem bilgisayarda hem de mobil ortamda istediğiniz zaman ücretsiz skin kazanmak için işlemleri tamamlama avantajına sahiptir. Herkese uygulanır.